Samsung MU-PG4T0B/EU Portable SSD T9 4TB
- Код товара: 411274
- EAN: 8806094914672
- MPN: MU-PG4T0B/EU
761.01€
Без налога: 628.93€
| Производитель | Samsung |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | KP |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 125.00 мм |
| Gross width (mm) | 52.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1329 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.06 кг |