Digitus | 2D Barcode Scanner DA-81002
- Код товара: 412183
- EAN: 4016032473640
- MPN: DA-81002
42.82€
Без налога: 35.39€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | DA-81002 |
| Producer product family | 2D Barcode Scanner |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 771 шт. |
| PET | 14.00 гр. |
| Gross weight | 1.06 кг |
| Net weight | 0.96 кг |
| Другие особенности | The DIGITUS 2D Barcode Scanner operates reliably and economically. Its ergonomic design makes it easy to handle, an excellent choice for a wide variety of working environments such as retail, logistics and commerce of all kinds. With 200 scans per minute, this bidirectional scanner delivers ideal results. The manual scanner is suitable for one- and two-dimensional high-resolution codes such as barcodes or QR codes |