Eaton | UPS | 5SC 1000i | 1000 VA | 700 W
- Код товара: 412826
- EAN: 743172045164
- MPN: 5SC1000I
507.43€
Без налога: 419.36€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 5SC 1000i |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 700 Вт |
| Емкость | 1000 ВА |
| Gross depth (mm) | 476.00 мм |
| Gross height (mm) | 308.00 мм |
| Gross width (mm) | 238.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.20 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 12.30 кг |
| Net weight | 11.10 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Цвет товара | Black |