Lexmark Return Programme 8.8K Toner Cartridge | 75M2HM0 | Toner cartridge | Magenta
- Код товара: 414043
- EAN: 734646741767
- MPN: 75M2HM0
407.67€
Без налога: 336.92€
| Производитель | Lexmark |
| Страна происхождения | MX |
| Цвета печати | Magenta |
| Тип | Toner cartridge |
| Producer product name | 75M2HM0 |
| Producer product family | Return Programme 8.8K Toner Cartridge |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 117.00 мм |
| Inner carton packing Qty | 1.00 шт. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 19.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 887 шт. |
| Gross weight | 0.38 кг |
| Net weight | 0.26 кг |
| Совместимые продукты | For Lexmark CS531dw, Lexmark CX532adwe |
| Производительность по страницам | 8800 страниц |