Digitus | CAT 5e | DN-93901
- Код товара: 414784
- EAN: 4016032266488
- MPN: DN-93901
2.46€
Без налога: 2.03€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | DN-93901 |
| Producer product family | CAT 5e |
| Gross depth (mm) | 12.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 26667 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Другие особенности | Class D, RJ45 Modular Coupler |