Digitus | CAT 6A Keystone Module, Shielded, Tool-free Mounting Connection | DN-93615
- Код товара: 414785
- EAN: 4016032293767
- MPN: DN-93615
3.13€
Без налога: 2.59€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | DN-93615 |
| Producer product family | CAT 6A Keystone Module, Shielded, Tool-free Mounting Connection |
| Gross depth (mm) | 12.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 26667 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |