Digitus | Card reader - USB 3.0/USB-C | DA-70886
- Код товара: 414812
- EAN: 4016032464464
- MPN: DA-70886
9.68€
Без налога: 8.00€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product family | Card reader - USB 3.0/USB-C |
| Producer product name | DA-70886 |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 18.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9600 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Другие особенности | USB On-The-Go, Supported Memory Cards: SD Memory Card, microSD |
| Тип | Card reader - external |
| Цвет | Grey |