Goobay | Dual USB-C PD Fast Charger (36 W) | 61758
- Код товара: 415016
- EAN: 4040849617584
- MPN: 61758
14.97€
Без налога: 12.37€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 61758 |
| Producer product family | Dual USB-C PD Fast Charger (36 W) |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Inner carton packing Qty | 1.00 шт. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11628 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Цвет товара | White |