Epson WorkForce Pro | WF-C87xR | XL Ink Supply Unit | Cyan
- Код товара: 415656
- EAN: 8715946728919
- MPN: C13T05A20N
233.45€
Без налога: 192.93€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | XL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WF-C87xR |
| Producer product family | WorkForce Pro |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 280.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 100 шт. |
| Gross weight | 0.38 кг |
| Net weight | 0.37 кг |