Jimmy | Battery Pack for H8 Flex
- Код товара: 416055
- EAN: 6946499385218
- MPN: B0YP1760001R
83.36€
Без налога: 68.89€
| Производитель | Jimmy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Battery Pack for H8 Flex |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 131 шт. |
| Gross weight | 0.48 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Совместимые продукты | For H8 Flex |