Lenovo | Compact Mouse with battery | 300 | Wireless | Frost Blue
- Код товара: 416258
- EAN: 195892080725
- MPN: GY51L15679
10.29€
Без налога: 8.50€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Frost Blue |
| Producer product name | 300 |
| Producer product family | Compact Mouse with battery |
| Тип устройства | Wireless |
| Gross depth (mm) | 122.30 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 182.40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 88.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1033 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Sensors | Optical |
| Buttons | 3 (left click, right click, scroll click) |
| Число поддерживаемых батарей | 1 x AA |