Epson WF-M53xx/58xx Series (XL) | Ink cartrige | Black
- Код товара: 416573
- EAN: 8715946716589
- MPN: C13T12E140
212.51€
Без налога: 175.63€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink cartrige |
| Producer product name | WF-M53xx/58xx Series (XL) |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 429 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 1.00 кг |
| Net weight | 0.90 кг |
| Производительность по страницам | 10000 страниц |