Epson Photo Quality Inkjet Paper - A4 - 100 sheets
- Код товара: 417429
- EAN: 010343812017
- MPN: C13S041061
16.72€
Без налога: 13.82€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 218.00 мм |
| Gross height (mm) | 16.00 мм |
| Gross width (mm) | 303.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 818 шт. |
| Gross weight | 0.62 кг |
| Net weight | 0.57 кг |