CyberPower | Smart App UPS Systems | OLS1500ERT2UA | 1500 VA | 1350 W
- Код товара: 417578
- EAN: 4711027790282
- MPN: OLS1500ERT2UA
635.44€
Без налога: 525.16€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 1500 ВА |
| Producer product name | OLS1500ERT2UA |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 1350 Вт |
| Gross depth (mm) | 550.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 540.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.20 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 25 шт. |
| Gross weight | 23.40 кг |
| Net weight | 19.20 кг |
| Топология ИБП | On line |