Einhell | TC-PL 750 | 750 W | Electric Planer
- Код товара: 418784
- EAN: 4006825615029
- MPN: 4345310
40.62€
Без налога: 33.57€
| Производитель | Einhell |
| Gross depth (mm) | 166.00 мм |
| Gross height (mm) | 192.00 мм |
| Gross width (mm) | 307.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 88.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.31 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.2 кг |
| Gross weight | 3.13 кг |
| Net weight | 2.82 кг |
| Тип | Electric Planer |
| Producer product name | TC-PL 750 |
| Мощность | 750 Вт |