Huawei | FreeClip
- Код товара: 420256
- EAN: 6942103112225
- MPN: 55037247
149.66€
Без налога: 123.69€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Producer product name | FreeClip |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 288 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.05 кг |
| Другие особенности | Frequency range: 20Hz-20kHz; IP54 |
| Подавление шума | No |