Eaton | UPS | 9SX1000IR | 1000 VA | 900 W
- Код товара: 420730
- EAN: 743172090959
- MPN: 9SX1000IR
1 064.05€
Без налога: 879.38€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 1000 ВА |
| Producer product name | 9SX1000IR |
| Producer product family | UPS |
| Вместимость | 900 Вт |
| Gross depth (mm) | 570.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 548.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 700.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.50 кг |
| TI weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 21.20 кг |
| Net weight | 15.70 кг |
| Функции | Auto shutdown function |
| Топология ИБП | On line |
| Особые свойства | Form factor: Rack; Rack size: 2U |