Gembird | Mouse G-laser | MUS-GU-02 | Wired | USB | Black
- Код товара: 420989
- EAN: 8716309117692
- MPN: MUS-GU-02
4.51€
Без налога: 3.73€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MUS-GU-02 |
| Тип соединения | USB |
| Producer product family | Mouse G-laser |
| Тип устройства | Wired |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 135.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1347 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Sensors | G-laser |
| Buttons | 6-button, Next/Previous buttons for faster Internet browsing |
| Прокрутка | Scroll wheel (up/down) |
| Длина кабеля | 1.8 м |
| Датчик перемещения | N/A |