Gembird | Silent Optical Mouse | MUSW-4BSC-01 | Wireless | USB-C | Black
- Код товара: 420990
- EAN: 8716309119061
- MPN: MUSW-4BSC-01
4.54€
Без налога: 3.75€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUSW-4BSC-01 |
| Producer product family | Silent Optical Mouse |
| Тип соединения | USB-C |
| Тип устройства | Wireless |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 960 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Sensors | Optical |
| Buttons | 4-button, Silent button switches without clicking sound |
| Прокрутка | Scroll wheel (up/down) |
| Датчик перемещения | N/A |