Nanoleaf Skylight Expansion Pack (1 Panel) | 16 W | RGB/warm to cool white light
- Код товара: 421054
- EAN: 4897105334323
- MPN: NF083E00-1SL
70.99€
Без налога: 58.67€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет света | RGB/warm to cool white light |
| Мощность | 16 Вт |
| Producer product name | Skylight Expansion Pack (1 Panel) |
| Gross depth (mm) | 335.00 мм |
| Gross height (mm) | 345.00 мм |
| Gross width (mm) | 88.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 85 шт. |
| Gross weight | 1.34 кг |
| Net weight | 1.09 кг |
| Напряжение питания | 100-240 В |
| Возможность затемнения | Yes |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Life time | 25000 ч |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 55 мм |
| Световой поток | 1400 лм |