Digitus | Notebook Charger USB-C, 100W | DA-10072
- Код товара: 421428
- EAN: 4016032487852
- MPN: DA-10072
36.00€
Без налога: 29.75€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DA-10072 |
| Producer product family | Notebook Charger USB-C, 100W |
| Gross depth (mm) | 78.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2326 шт. |
| Gross weight | 0.43 кг |
| Net weight | 0.33 кг |