Digitus | HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km | DN-81001-01
- Код товара: 421839
- EAN: 4016032369967
- MPN: DN-81001-01
14.04€
Без налога: 11.60€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 56.00 мм |
| Gross height (mm) | 117.00 мм |
| Gross width (mm) | 25.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5275 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | DN-81001-01 |
| Producer product family | HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km |