Duracell | Basic MN1604 BL1 | 9V
- Код товара: 421938
- EAN: 5000394125308
- MPN: 2125
3.22€
Без налога: 2.66€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | BE |
| Producer product name | Basic MN1604 BL1 |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20408 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Тип | 9V |