Duracell | Basic MN1500 BL12 | AA | 12 pc(s)
- Код товара: 421947
- EAN: 5000394203334
- MPN: 2085
8.60€
Без налога: 7.11€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | BE |
| Producer product name | Basic MN1500 BL12 |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1428 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.15 кг |
| Тип | AA |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Количество батареек в кмплекте | 12 шт. |