Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | XXL Ink Supply Unit | Yellow
- Код товара: 422516
- EAN: 8715946728896
- MPN: C13T97440N
585.92€
Без налога: 484.23€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | JP |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | XXL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C869R |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Gross depth (mm) | 163.00 мм |
| Gross height (mm) | 365.00 мм |
| Gross width (mm) | 87.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 176.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 167 шт. |
| Gross weight | 1.33 кг |
| Net weight | 1.11 кг |
| Совместимые продукты | WorkForce Pro WF-C869R |
| Производительность по страницам | N/A страниц |