Lenovo | Mouse | 120 | Wired | USB-A | Black
- Код товара: 423102
- EAN: 195892084136
- MPN: GY51L52636
6.99€
Без налога: 5.78€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | 120 |
| Producer product family | Mouse |
| Тип устройства | Wired |
| Тип соединения | USB-A |
| Gross depth (mm) | 82 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 38 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2218 шт. |
| Gross weight | 0.188 кг |
| Net weight | 0.088 кг |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Sensors | Optical |
| Прокрутка | 2-way scroll (up/down) |
| Cable length | 150 см |