Epson SC-T3100x Black, 140ml T49H10N | Epson SC-T3100x | T49H1 | Ink refill | Black
- Код товара: 423303
- EAN: 8715946727899
- MPN: C13T49H10N
27.14€
Без налога: 22.43€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink refill |
| Producer product name | T49H1 |
| Producer product family | SC-T3100x |
| Gross depth (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 151.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3783 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Емкость | 140 мл |