Genesis | Gaming Gamepad | Mangan 300 | Black | Wired
- Код товара: 423345
- EAN: 5901969443769
- MPN: NJG-2103
28.64€
Без налога: 23.67€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Цвет товара | Black |
| Тип устройства | Wired |
| Producer product name | Mangan 300 |
| Producer product family | Gaming Gamepad |
| Gross depth (mm) | 430 мм |
| Gross height (mm) | 370 мм |
| Gross width (mm) | 400 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Plastic (No PET) | 43 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.243 кг |
| Volume (m3) | 0.06364 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 шт. |
| Gross weight | 0.435 кг |
| Net weight | 0.19 кг |
| Выходные соединения | USB Type-C |
| Особые свойства | Supported Operating Systems: Android, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Интерфейс устройства | USB |
| Длина кабеля | 2 м |