WiZ Smart WiFi SuperSlim Ceiling 545mm, Black | 32 W | 2200-6500 K (RGB)
- Код товара: 423371
- EAN: 8720169072671
- MPN: 8720169072671
120.59€
Без налога: 99.66€
| Производитель | WiZ |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Smart WiFi SuperSlim Ceiling 545mm, Black |
| Цвет света | 2200-6500 K (RGB) |
| Мощность | 32 Вт |
| Gross depth (mm) | 39.00 мм |
| Gross height (mm) | 550.00 мм |
| Gross width (mm) | 545.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 385.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.39 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 148 шт. |
| Gross weight | 2.59 кг |
| Net weight | 2.20 кг |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Life time | 20000 ч |
| Возможность затемнения | Yes |