Reolink | D340P Smart 2K+ Wired PoE Video Doorbell with Chime
- Код товара: 423479
- EAN: 6975253983308
- MPN: VDB2K01WD
99.41€
Без налога: 82.16€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | D340P Smart 2K+ Wired PoE Video Doorbell with Chime |
| Gross depth (mm) | 165.00 мм |
| Gross height (mm) | 102 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.0026928 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 747 шт. |
| Gross weight | 0.71 кг |
| Net weight | 0.61 кг |