Dell Adapter USB-C to 2.5G Ethernet
- Код товара: 423825
- EAN: 5397184877142
- MPN: 470-BCFV
23.64€
Без налога: 19.54€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | Adapter USB-C to 2.5G Ethernet |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 16.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3375 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.01 кг |