Dell | Alienware Pro | Wired/Wireless | Dark Side of the Moon
- Код товара: 423844
- EAN: 5397184877548
- MPN: 545-BBFP
112.54€
Без налога: 93.01€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Цвет товара | Dark Side of the Moon |
| Producer product name | Alienware Pro |
| Тип устройства | Wired/Wireless |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 823 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | Up to 70 Million |
| Sensors | Optical |
| Buttons | 6 Fully Programmable Buttons |
| Перезаряжающийся | Yes |
| Длина кабеля | 2 м |