Hyper | HyperDrive Next 4 Port USB-C Hub | HD4001GL | HDMI ports quantity 1
- Код товара: 423895
- EAN: 6941921149017
- MPN: HD4001GL
40.70€
Без налога: 33.64€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | HD4001GL |
| Producer product family | HyperDrive Next 4 Port USB-C Hub |
| Количество HDMI портов | 1 |
| Gross depth (mm) | 105.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 35.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2239 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Версия USB | USB-A 1 x 10 Gbps; USB-C 1 x 10 Gbps, 1 x 100 W PD 3.0 |