Hyper | HyperDrive Triple-4K Docking - For Intel & M1/M2 Pro/Max MB Pro
- Код товара: 423915
- EAN: 6941921147976
- MPN: HD156-GL
163.12€
Без налога: 134.81€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | HyperDrive Triple-4K Docking - For Intel & M1/M2 Pro/Max MB Pro |
| Gross depth (mm) | 91.90 мм |
| Gross height (mm) | 335.90 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1399 шт. |
| Gross weight | 0.48 кг |
| Net weight | 0.33 кг |