Hyper | HyperDrive EcoSmart USB4 SSD Enclosure | HD5001GL
- Код товара: 423919
- EAN: 6941921148386
- MPN: HD5001GL
74.90€
Без налога: 61.90€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | HD5001GL |
| Producer product family | HyperDrive EcoSmart USB4 SSD Enclosure |
| Gross depth (mm) | 103 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 64.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.0008652 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1980 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.28 кг |