Hyper | HyperDrive USB-C to HDMI 4K60Hz Cable | USB-C to HDMI
- Код товара: 423922
- EAN: 6941921149758
- MPN: HD6007WHGL
23.74€
Без налога: 19.62€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB-C to HDMI |
| Producer product name | HyperDrive USB-C to HDMI 4K60Hz Cable |
| Gross depth (mm) | 101.90 мм |
| Gross height (mm) | 155.00 мм |
| Gross width (mm) | 27.90 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 64.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3921 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Длина кабеля | 2.5 м |