Smart Air Purifier 4 Compact Filter | White
- Код товара: 376260
- EAN: 6934177775352
- MPN: BHR5861GL
27.30€
Без налога: 22.56€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Smart Air Purifier 4 Compact Filter |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 600.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 50 шт. |
| Gross weight | 5.50 кг |
| Net weight | 4.50 кг |