Xiaomi Router AX3000T EU
- Код товара: 424030
- EAN: 6941948702202
- MPN: DVB4423GL
49.20€
Без налога: 40.66€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 238.5 мм |
| Gross height (mm) | 47.00 мм |
| Gross width (mm) | 185.4 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 490.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.49 кг |
| Volume (m3) | 0.0030068172 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 401 шт. |
| Gross weight | 1.089 кг |
| Net weight | 0.598 кг |