Dell | Pro On-Ear Headset | WL5024 | Built-in microphone | Wireless | ANC | Black
- Код товара: 424120
- EAN: 5397184820421
- MPN: 520-BBGM
212.04€
Без налога: 175.24€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wireless |
| ANC | Yes |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Producer product name | WL5024 |
| Producer product family | Pro On-Ear Headset |
| Gross depth (mm) | 205.00 мм |
| Gross height (mm) | 83.00 мм |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Gross width (mm) | 162.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 313 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.45 кг |
| подавление шума | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Чувствительность микрофона | -45 дБ |