Deepcool | CPU Air Cooler | AK620 ZERO DARK ZORIA | Intel, AMD
- Код товара: 424141
- EAN: 6933412728641
- MPN: R-AK620-BKNPMN-E
76.19€
Без налога: 62.97€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | AK620 ZERO DARK ZORIA |
| Producer product family | CPU Air Cooler |
| Gross depth (mm) | 139.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 148.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 247 шт. |
| Gross weight | 1.86 кг |
| Net weight | 1.46 кг |