Digitus | SNMP and WEB card for DIGITUS OnLine UPS rack mount units | DN-170100-1
- Код товара: 424993
- EAN: 4016032485988
- MPN: DN-170100-1
114.16€
Без налога: 94.35€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | DN-170100-1 |
| Producer product family | SNMP and WEB card for DIGITUS OnLine UPS rack mount units |
| Gross depth (mm) | 51.00 мм |
| Gross height (mm) | 202.00 мм |
| Gross width (mm) | 89.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 942 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Топология ИБП | On line |