Eaton | 5E Gen2 UPS | 5E700UI | 700 VA | 360 W
- Код товара: 427360
- EAN: 3553340704178
- MPN: 5E700UI
67.47€
Без налога: 55.76€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PH |
| Емкость | 700 ВА |
| Producer product name | 5E700UI |
| Producer product family | 5E Gen2 UPS |
| Вместимость | 360 Вт |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Paper/Pasteboard | 340 гр. |
| Plastic (No PET) | 200 гр. |
| Gross depth (mm) | 290 мм |
| Gross width (mm) | 102 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Volume (m3) | 0.004437 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.54 кг |
| Palette Qty | 195 шт. |
| TI weight (kg) | 0.15 кг |
| Gross weight | 4.72 кг |
| Net weight | 4.18 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Особые свойства | Input: C14, Outputs: (4) C13 |