Epson Singlepack UltraChrome | T693400 | Ink cartridge | Yellow
- Код товара: 428648
- EAN: 8715946728346
- MPN: C13T69340N
159.55€
Без налога: 131.86€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Ink cartridge |
| Producer product name | T693400 |
| Producer product family | Singlepack UltraChrome |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 681 шт. |
| Gross weight | 0.58 кг |
| Net weight | 0.48 кг |
| Производительность по страницам | N/A страниц |