Sony | Headphones | WH-ULT900N ULT WEAR | Noise canceling
- Код товара: 428907
- EAN: 4548736158337
- MPN: WHULT900NW.CE7
162.61€
Без налога: 134.39€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wireless |
| Producer product name | WH-ULT900N ULT WEAR |
| Producer product family | Headphones |
| Цвет | White |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Gross width (mm) | 205.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 188.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 47.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 524 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.47 кг |
| Другие особенности | Frequency response: 5-50k Hz; Sensitivity: 110 dB; Battery charge time: 3.5 hours |
| подавление шума | Yes |
| Подключение устройства | Bluetooth |