Sony ULT Wireless Speaker | Sony
- Код товара: 428908
- EAN: 4548736157323
- MPN: SRSULT70.EU8
354.95€
Без налога: 293.35€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 573.00 мм |
| Gross height (mm) | 307.00 мм |
| Gross width (mm) | 269.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 340.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.70 кг |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37 шт. |
| Gross weight | 8.00 кг |
| Net weight | 6.30 кг |