Milwaukee
- Код товара: 429462
- EAN: 4002395289943
- MPN: 4933459199
455.86€
Без налога: 376.74€
| Производитель | Milwaukee |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 396 мм |
| Gross height (mm) | 165 мм |
| Gross width (mm) | 88 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00574992 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 150 шт. |
| Gross weight | 2.23 кг |
| Net weight | 2.2 кг |