EINHELL IMPACT DRIVER TE-CI 18/1 Li-Solo | Einhell
- Код товара: 430796
- EAN: 4006825618907
- MPN: 4510034
48.56€
Без налога: 40.13€
| Производитель | Einhell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 168.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.33 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 321 шт. |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 1.17 кг |