Anker Solix Portable Power Station 1056 Wh, 1800W | SOLIX C1000X
- Код товара: 432089
- EAN: 194644170226
- MPN: A1761311
626.49€
Без налога: 517.76€
| Производитель | Anker Solix |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SOLIX C1000X |
| Producer product family | Portable Power Station 1056 Wh, 1800W |
| Gross depth (mm) | 466 мм |
| Gross height (mm) | 300 мм |
| Gross width (mm) | 274 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000 гр. |
| Plastic (No PET) | 300 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.3 кг |
| TI weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.0383052 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 228 шт. |
| Gross weight | 14.8 кг |
| Net weight | 12.5 кг |
| Dimension (HxWxD) | 26.7 x 20,5 x 37.6 мм |