Deepcool | CPU Cooler | ASSASSIN 4S WH | Intel, AMD
- Код товара: 432191
- EAN: 6933412728702
- MPN: R-ASN4S-WHGPMN-G
79.56€
Без налога: 65.75€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 121.00 мм |
| Gross height (mm) | 169.00 мм |
| Gross width (mm) | 152.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 278 шт. |
| Gross weight | 1.78 кг |
| Net weight | 1.38 кг |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | ASSASSIN 4S WH |
| Producer product family | CPU Cooler |