Epson EB-760Wi | WXGA (1280x800) | 4100 ANSI lumens | White
- Код товара: 432740
- EAN: 8715946715261
- MPN: V11HA80080
2 455.79€
Без налога: 2 029.58€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 425.00 мм |
| Gross height (mm) | 163.00 мм |
| Gross width (mm) | 386.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 6.90 кг |
| Net weight | 6.00 кг |
| Producer product name | EB-760Wi |
| Максимальное разрешение | WXGA (1280x800) |
| Яркость | 4100 лм |
| Контрастность | 2500000:1 |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:10 |